Snelle Levering

Snel contact

Top kwaliteit

Altijd op zoek naar een alternatief







                

Angebote

Vind de juiste onderdelen voor uw auto.

NL

VIN/Chassisnummer

Of

1
2
3

Er is geen voertuig geselecteerd. Dit onderdeel is mogelijk niet compatibel met uw voertuig.

Oliefilter

Productnummer: 25.039.00
ART: 25.039.00 / EAN: 8003453067394

Het oliefilter met onderdeelnummer 25.039.00 van UFI beschermt uw motor door vuil en verbrandingsresten te filteren. Deze Oliefilter (25.039.00) houdt uw olie schoon en verlengt de levensduur van uw motor. Regelmatige vervanging – elke 15.000 km voor benzine of 30.000 km voor diesel – voorkomt slijtage en schade.

Met de slimme zoekfunctie van Porza vind je eenvoudig de juiste filter op kenteken, VIN of voertuiggegevens. Kies voor kwaliteit, snelle levering en topmerken zoals UFI. Porza maakt het eenvoudig en betrouwbaar.

Fabrikant Productnummer
VOLVO 30757157
VOLVO 30788821
VOLVO 3875233
VOLVO 8642570
VOLVO 8692305
FORD 1371199
FORD 1421704
FORD 6G9N-6744-BA , 6G9N6744BA
FORD 6M5G-6744-AA , 6M5G6744AA
Usage nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
FORD FORD
VOLVO VOLVO
Alternatieve producten (9)
Oliefilter
108320
Oliefilter
OX 370D
Oliefilter
HU 719/8 y
Oliefilter
OX 370D1
Oliefilter
1 457 429 244
Oliefilter
E27H D84
Oliefilter
F 026 407 097
Oliefilter
PUR-PO4004
Oliefilter
E417H D125

Heeft u vragen over dit product? Neem gerust contact met ons op.

UFI

UFI is a globally recognized brand specializing in high-quality automotive filtration and thermal management systems, including oil, air, fuel, and cabin filters, as well as heat exchangers and cooling components. With decades of Italian engineering expertise, UFI develops products that meet or exceed OEM standards, ensuring optimal engine protection, efficiency, and reliability under all driving conditions.

Combining advanced materials, precision manufacturing, and rigorous quality control, UFI delivers components trusted by professional workshops and vehicle manufacturers worldwide. The brand stands for innovation, reliability, and consistent performance, keeping vehicles running cleanly, safely, and efficiently, mile after mile.

Contactgegevens van het merk

Bestanden

Er zijn geen bestanden om te downloaden.

4.5 / 5 (20 reviews)
Onze klanten zijn erg tevreden met ons.
''Personeel zeer vriendelijk en behulpzaam. Ziet je nog als mens en niet als een nummer. Als twee vrouwen in een toch wel mannenwereld met respect behandeld. Super fijn mannen!!!''
Bekijk reviews

FAQ


© 2025 Gebr. Opdam BV.nl - Alle rechten voorbehouden.